Ogłoszenie

Witaj w pierwszym serwisie o PBF-ach www.pbfy.pun.pl

Chcesz się dowiedzieć co to PBF? Jak się go tworzy? Zajrzyj do naszego serwisu i dowiedz się. Znajdziesz tutaj artykuły z dziedziny skryptów/kodów, teorii PBF, recenzji gier, a także zapowiedzi nadchodzących produkcji.

Nowy serwis


Prace są w zasadzie zakończone! Zapraszamy na nową wersję serwisu:

PBF Guild

Partnerzy

Nasz serwis współpracuje z różnymi stronami, które wspomagają go na różnych polach. Chcesz zostać jednym z nich? Zgłoś się do administratora.

bestiarium.pl

#1 2010-11-26 18:47:15

 Arashi

Grafik

status arashi665@aqq.eu
25236346
Skąd: ta czekolada?
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 153
Punktów :   20 
Moja Gra: Shinobi Dezain
Używam hostingu: Pun.pl

Power of Ninja

Power of Ninja
Adres: Power of Ninja
Wstęp: Nigdy wcześniej nie grałem na PoNie, i też raczej nie wiążą mnie z tą stroną żadne uczucia bądź przeżycia. Postaram się aby moja ocena była obiektywna, abyście po przeczytaniu recenzji mogli zdecydować - czy warto tam grać, czy nie. PoN jest typowym PBF-em STaF, którego wiele osób po ujrzeniu nazwie "Kolejny PBF Naruto". A więc zobaczmy, czy miałby rację!

Fabuła: No niestety, ale nie jest to dobra strona PoN-a. Brak jakiejkolwiek fabuły.  Otrzymując wyższą rangę, gracze otrzymują techniki, chakrę, życie(?!). Czy tak Shinobi w Naruto zdobywali umiejętności? Poprzez awansowanie? Nie! Wręcz odwrotnie. Aby móc awansować, trzeba najpierw osiągnąć odpowiedni poziom. Biorąc pod uwagę, że nikt by nie awansował wiedząc, że wyższa ranga nie da żadnych dodatkowych 'mocy' jestem w stanie zrozumieć dlaczego sam awans jest dużym bonusem. Ale co ma awans do ilości nauczonych technik? Nic. Walki odbywające się pomiędzy Shinobi z dwóch zupełnie innych wiosek są całkowicie normalnie tutaj, na PoNie, nie ważne że te osoby w ogóle się nie znają, oraz teoretycznie siedzą właśnie w swojej wiosce. Całkowity brak fabuły, jak już z zresztą wspomniałem na początku.

0/10
Wygląd strony: Tutaj także nie ma się czym chwalić. Rangi są brzydkie, przezroczyste ramki, zbyt wielki kontrast w tle, nie pasujący render do tła i wiele więcej. Dodatkowo, każdy użytkownik posiada ponad jeden obrazek pod swoim profilem - jeden mówi z jakiej jest wioski, drugi jaką ma rangę. Może jeszcze zacznijcie określać z jakiego pochodzi klanu, jaką ma umiejętność i ile palców u lewej nogi? Obrazki pod fora są zwyczajne, choć przynajmniej tekst na nich jest czytelny. Nie wiem po co tuż pod nim znajduje się kolejny obrazek z samym tekstem, który nawet nie jest łączem. Żeby przedłużyć ładowanie strony, czy po prostu utrudnić przeglądanie jej już po załadowaniu? Headery są... znośne, nic specjalnego jednak przynajmniej nie są wysokie na kilometr i oczowalne. Poza faktyczną grafiką, wygląd forum nie zachwyca. Chociażby newsy napisane kolorami z wysokim nasyceniem, nie tylko walą po oczach ale brudzą niepotrzebnie forum.

3/10
System: Nic ciekawego, chociaż można znaleźć kilka dziwnych i rozbrajających rzeczy. Przykładem tego jest HP(z ang. Health Points, punkty życia), które ułatwia określić ile razy ktoś można 'oberwać' w walce. Jest to niezwykle głupie i irracjonalne rozwiązanie. To powinna określać wytrzymałość, a nie tak jak na PoNie posiadana ranga. Pomysł jest świetny, jednak wykonany wręcz fatalnie. Poza tym, tak jak na innych PBF-ach Naruto - Egzamin, Misje, walki, egzamin, misje, walki. Nic ciekawego.

1/10
Skrypty: Rotator wykonany beznadziejnie, niby ma ruchome kolumny i graficzne tytuły, jednak dalej szerokości są różne i prezentuje się nie fajnie. Ogłoszenie ujdzie, ale napisy za każdym z boksów są wręcz irytujące. Po co one tam? Utrudniają czytanie zawartej tam treści i wyglądają beznadziejnie. Kunai jako kursor wygląda ładnie, jednak spotkałem już wiele osób które narzeka, że taki kursor zwalnia łądowanie się strony i sprawia, że ta się strasznie zacina - nie wiem czy to prawda, jednak wziąłbym to pod uwagę. Animowany napis w tytule forum, hm... nie wygląda źle. Ostatnia sprawa, to podświetlające się obrazki po najechaniu na nich, co wygląda ładnie i wyglądałoby ładniej gdyby obrazki pod fora nie były takie ogromne.

4/10

Zakończenie: Niestety, lub stety jak kto woli, PoN okazał się kolejnym kilometrowym PBF-em o tematyce Naruto, który z jakiegoś powodu ciągle funkcjonuje. Moim skromnym zdaniem PoN nie jest wart grania na nim, ani poświęcania dużo uwagi. Życzę powodzenia administratorom... Arashi.

Ogólna ocena: 2/10

Offline

 
Kontakt Toplisty Wymiana Buttonami
Administrator - Elian
gg: 9597453


Moderator - Nelgor
gg: 2588077


Redaktor Naczelny PBF Station - Solarie
gg: 5800060

AQQ:stan reira.lg@aqq.eu

The Best of PBF
Paweł Neścior. Portfolio webmastera




Button



Nationality PBF

Bezpieczna strona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://kisielice.szamba-betonowe360.pl przegrywanie kaset vhs pokoje w Pobierowie Serwis komputerowy pruszków Serwis komputerowy pruszków