Ogłoszenie

Witaj w pierwszym serwisie o PBF-ach www.pbfy.pun.pl

Chcesz się dowiedzieć co to PBF? Jak się go tworzy? Zajrzyj do naszego serwisu i dowiedz się. Znajdziesz tutaj artykuły z dziedziny skryptów/kodów, teorii PBF, recenzji gier, a także zapowiedzi nadchodzących produkcji.

Nowy serwis


Prace są w zasadzie zakończone! Zapraszamy na nową wersję serwisu:

PBF Guild

Partnerzy

Nasz serwis współpracuje z różnymi stronami, które wspomagają go na różnych polach. Chcesz zostać jednym z nich? Zgłoś się do administratora.

bestiarium.pl

#1 2010-10-09 00:44:53

 Fein

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 5
Punktów :   

Fairy Tail PBF

Tytuł: Fairy Tail
Adres: www.FairyTail.forumpolish.com
Hosting: www.forumpl.net
Prawdopodobna Data Otwarcia: 25 październik 2010
Gatunek: Anime (bitewny)


To zacznijmy może od systemu rozgrywki i walki, który opiera się na statystyka, które są ważne, ale nie najważniejsze.
To jak będą prowadzone walki i wasze przygody zależy tylko od was i od waszych starań w pisaniu postów. My czyli Ja i drugi admin jesteśmy zwolennikami pięknych i rozbudowanych postów, jak wiadomo nie każdy potrafi pisać piękne posty, ale o to się nie martwcie my wyciągniemy z was tyle ile będzie możliwe. Gwarantuje, że brak świetnych umjejętności pisarskich nie przeszkodzi wam w grze.
Jak wiadomo statystyki są bardzo ważne, od nich zależy siła, zręczność, ilość życia, energii magicznej i staminy waszych postaci.
Chociaż jeżeli walczy osoba o mniejszych statystykach i pisze lepsze posty niż przeciwnik, to statystyki mają dla nas wtedy mały wpływ. Jak określił to kiedyś mój przyjaciel Karty Postaci i statystyki to są tylko cyferki i literki, liczy się pomysł.


Lecimy dalej i zatrzymajmy się przy magii i jej działaniu. My jako MG nie ograniczamy was w wymyślaniu rodzajów magii, możecie mieć praktycznie każdy jej rodzaj jaki sobie wymarzycie, chyba, że będzie to naprawdę coś głupiego. My tylko akceptujemy daną technikę/magię, albo wyjaśniamy Ci jaką maksymalną moc może ona mieć na poziom obecny twojej postaci i twoich postów.
Jest także kilka usprawnień w zdobyciu magii smoczych zabójców, a mianowicie by zdobyć taką legendarną magię. Nasza karta postaci musi stać na dość dobrym poziomie. W historii naszego bohatera musimy opisać trening magii u smoka, który was wychowywał/przygarnął albo po prostu uczył, uwzględnijcie dokładniejsze treningi i opisy, takie szkolenie musi trwać przynajmniej ładnych parę lat.
Jest możliwość zostania również tzw. Sztucznym Smoczym Zabójcą, aby otrzymać magię smoczego zabójcy należy wszczepić w swoje ciało lacrymę (pojemnik magiczny) z daną smoczą magią. Takie przedmioty możemy zdobyć w najróżniejszy sposób, za dobre odgrywanie swojej postaci i dobre pisanie postów, zakupienie na czarnym rynku za odpowiednie wielką sumkę, aż po zwykłą kradzież.
Jest również inny sposób, a mianowicie zabicie Smoczego Zabójcy i pobranie jego mocy do lacrymy za pomocą specjalnych metod.
Jak można się domyślić w ostatecznej formie sztuczny smoczy zabójca nie będzie tak potężny jak naturalny smoczy zabójca.
Dokładniej trzeba także opisać magię gwiezdnych duchów, gdzie to przyzywane za pomocą magicznych kluczy stwory/postaci walczą razem z nami, albo po prostu za nas. Na forum zostały wymyślone nowe rodzaje magicznych kluczy.
A mianowicie zwykłe brązowe, najsłabsze z możliwych kluczy i najpowszechniejsze. Zwykłe złote, które nie są tak potężne jak zodiakalne, ale pod odpowiednim wyszkoleniem potrafią im dorównać. Mitologiczne klucze, których siła zależy od serca i woli walki posiadacza klucza, jest ich na całym świecie tylko 12 i są dużo rzadsze niż ich zodiakalni bracia. Również ostatnie i najpotężniejsze platynowe klucze, podobno ich moc jest tak wielka, że wszystkie klucze razem nie są wstanie im dorównać. Krążą słuchy iż jest tylko jeden taki klucz w całym magicznym świecie i można nim przywołać Króla Gwiezdnych Duchów, ale to tylko Legendy.
Więc miłego poznawania magii.

Weźmy się za wygląd budowę forum i grafikę.
Jest ona wykonana tak by była przejrzysta, menu jest zrobione prosto, wszystko jest w nim widoczne i wygodne.
Statusy forum (nowe posty itp...) są wykonane staranie, aby oddały dokładnie znak Fairy Tail. Obrazki pod fora nie są skomplikowane, dzięki temu są bardzo miłe dla oka i przejrzyste. Staraliśmy się osiągnąć właśnie taki efekt, a nie inny. By forum było przyjemne i przejrzyste, również nie nawaliliśmy żadnych skryptów poza Profilową Kartą Postaci i skromnymi Paskami życia, many i staminy.
Jest na forum kilka kategorii i sporo for, ale nie jest ono aż tak długie dzięki niewielkim obrazkom.
W kategorii informacje jest specjalnie stworzony dział Poradnik by ludzie, którzy nie znają pbf'ów i zasad na jakich działają się z nimi zapoznali, również wypisane są tam kary jakie stosujemy i za jakie wykroczenia, dokładny opis wyżej wymienionej magii oraz statystyki i porady dotyczące pisania postów.

To chyba było by na tyle, jak wiadomo jest to dopiero zapowiedź.

Offline

 

#2 2010-11-01 20:09:53

Sher

Nowy użytkownik

25176759
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 2
Punktów :   
Używam hostingu: Pun.pl

Re: Fairy Tail PBF

Forum zapowiada się bardzo fajnie. Niecierpliwie czekam na jego otwarcie..

Offline

 

#3 2010-11-22 23:02:54

 japol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 72
Punktów :   
Używam hostingu: forumpolish.com

Re: Fairy Tail PBF

"możecie mieć praktycznie każdy jej rodzaj jaki sobie wymarzycie, chyba, że będzie to naprawdę coś głupiego."
czyli będę mógł posiadać magie opierająca się na jakimś przekształcanie ciała zwierząt ( mutacje) i zmuszania ich do wykonywania mojej woli? i ile można byłoby takich zwierząt?

pss czy mi się zdaje czy wszyscy piszą for co jest nie do końca poprawne bardziej pasuje forów, ale pewny nie jestem zapytam miodka

edit: wiedziałem ^^

Ostatnio edytowany przez japol (2010-11-24 16:18:15)


Podobają mi się te twoje piękne... długie... czarne... kręcone...
ZĘBY

Offline

 

#4 2010-11-23 18:00:14

 Arashi

Grafik

status arashi665@aqq.eu
25236346
Skąd: ta czekolada?
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 153
Punktów :   20 
Moja Gra: Shinobi Dezain
Używam hostingu: Pun.pl

Re: Fairy Tail PBF

#UP\\
Poprawna wersja to "forów".

Sorki za offtop, musiałem.

Offline

 
Kontakt Toplisty Wymiana Buttonami
Administrator - Elian
gg: 9597453


Moderator - Nelgor
gg: 2588077


Redaktor Naczelny PBF Station - Solarie
gg: 5800060

AQQ:stan reira.lg@aqq.eu

The Best of PBF
Paweł Neścior. Portfolio webmastera




Button



Nationality PBF

Bezpieczna strona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfy.pun.pl