Ogłoszenie

Witaj w pierwszym serwisie o PBF-ach www.pbfy.pun.pl

Chcesz się dowiedzieć co to PBF? Jak się go tworzy? Zajrzyj do naszego serwisu i dowiedz się. Znajdziesz tutaj artykuły z dziedziny skryptów/kodów, teorii PBF, recenzji gier, a także zapowiedzi nadchodzących produkcji.

Nowy serwis


Prace są w zasadzie zakończone! Zapraszamy na nową wersję serwisu:

PBF Guild

Partnerzy

Nasz serwis współpracuje z różnymi stronami, które wspomagają go na różnych polach. Chcesz zostać jednym z nich? Zgłoś się do administratora.

bestiarium.pl

#1 2010-11-09 14:43:12

Elian

Wojownik w służbie PBF

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 232
Punktów :   14 
Moja Gra: Brak
Używam hostingu: linuxpl.com

Kadra pilnie poszukiwana!

Serwis powolutku się rozwija. Poszczególne nowe działy się zapełniają, więc pora pójść za ciosem.

Wymieszanie artykułów z dyskusjami nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż miejscami może robić się delikatny bałagan na forum. Aby oddzielić jedno od drugiego mam zamiar stworzyć pierwszą e-gazetę o tematyce PBF - do pobrania za darmo przez każdego, która będzie wstępem do poszerzenia horyzontów.

Sam nie jestem w stanie poprowadzić całego czasopisma, więc ogłaszam poszukiwania redaktorów do naszej gazety. Na początku będzie to prawdopodobnie miesięcznik, jednak niewykluczone jest przejście nawet do dwutygodnika! Oczywiście wszystko będzie zależeć od jakości pracy redakcji oraz od poczytalności gazety.
Poszukiwane są przede wszystkim osoby chcące zająć się artykułami z tych oto dziedzin (w nawiasach podaję ilość miejsc na danym stanowisku):

- grafika (1)
- skrypty i kody (1)
- nowinki (wyszukiwanie "update'ów" gier PBF i krótkie opisywanie ich) (2)
- recenzje (2)

W gazecie znajdzie się także miejsce dla tych, którzy nie mają zmysłu pisarskiego, ale także chcą pomóc. Oto lista takich stanowisk:

- korekta (1)
- grafik (1)

Wiadomo - praca jest jak najbardziej o charakterze charytatywnym, jednak myślę, że w przyszłości coś się wymyśli, aby wynagrodzić redaktorom ich ciężką pracę
Chętnych proszę o kontakt ze mną za pośrednictwem mojego GG.

Pozdrawiam.

PS
Przypominam także o kończącym się już konkursie - jak na razie nie wpłynęły żadne prace.


Skomentuj serwis i przyciągnij nowych użytkowników
Autorski świat PBF (może kiedyś się przyda) - |||||||||| - 10%

Świat - 5% Klasy Postaci - 5% Ekwipunek - 0% System - 25%

Offline

 

#2 2010-11-09 15:20:16

Asamoto

Redaktor

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 44
Punktów :   
Używam hostingu: www.pun.pl/www.ugu.pl

Re: Kadra pilnie poszukiwana!

Ja chciałbym się zgłosić na stanowisko o skryptach i kodach, ale nie wiem czy się nadaję. Umiem (X)HTML i uczę się CSS. Niech to admin oceni. Pozdrawiam Asamoto.


Moje GG: 19641101

Offline

 

#3 2010-11-09 20:39:22

 Sayori

Redaktor

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 89
Punktów :   
Używam hostingu: pun!

Re: Kadra pilnie poszukiwana!

Chciałby cię zgłosić na stanowisko - nowinki wyszukiwanie "update'ów" gier PBF i krótkie opisywanie ich. Dlaczego? Jestem nawet dobry z j. polskiego (przeszedłem do 2 etapu olimpiady) i wyszukuję co raz to nowych PBf-ów (z nudów i dla zabawy). W razie jakis wątpliwości lub chęci sprawdzenia mnie proszę napisać na gg - 10801059


http://www.pbfy.pun.pl/_fora/pbfy/gallery/2_1286456886.png

Offline

 

#4 2010-11-13 22:45:35

Skorpio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kadra pilnie poszukiwana!

Aspiruję do klasy o profilu dziennikarskim, więc z wielką chęcią się zaciągnę. Sądzę, ze mógłbym recenzować  gry i dokonywać korekty, bo z ortografią i interpunkcją nigdy żadnych problemów nie miałem.

Kwalifikacje:
- Przejście do etapu okręgowego olimpiady polonistycznej (geograficznej i historycznej też )
- Pisanie nie nastręcza mi żadnych problemów.
- Aspiracja do klasy o profilu dziennikarskim
- Sporo wolnego czasu

Offline

 
Kontakt Toplisty Wymiana Buttonami
Administrator - Elian
gg: 9597453


Moderator - Nelgor
gg: 2588077


Redaktor Naczelny PBF Station - Solarie
gg: 5800060

AQQ:stan reira.lg@aqq.eu

The Best of PBF
Paweł Neścior. Portfolio webmastera




Button



Nationality PBF

Bezpieczna strona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Lipany przegrywanie kaset vhs