Ogłoszenie

Witaj w pierwszym serwisie o PBF-ach www.pbfy.pun.pl

Chcesz się dowiedzieć co to PBF? Jak się go tworzy? Zajrzyj do naszego serwisu i dowiedz się. Znajdziesz tutaj artykuły z dziedziny skryptów/kodów, teorii PBF, recenzji gier, a także zapowiedzi nadchodzących produkcji.

Nowy serwis


Prace są w zasadzie zakończone! Zapraszamy na nową wersję serwisu:

PBF Guild

Partnerzy

Nasz serwis współpracuje z różnymi stronami, które wspomagają go na różnych polach. Chcesz zostać jednym z nich? Zgłoś się do administratora.

bestiarium.pl

#1 2011-01-19 18:47:39

Czapajew

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 2
Punktów :   

Fate of the Ninja

Tytuł: Fate of the Ninja (FOTN)

Link: http://fotn.mojeforum.net/

Otwarcie: Prawdopodobnie początek wiosny.

Opis:

FOTN to projekt, który narodził się niecały rok temu w niezbyt opracowanej formie. Po krótkim czasie PBF padł, gdyż pomysł nie wypalił i nie było nikogo, kto w miarę dobrze poprowadziłby rozgrywkę dalej. Obecnie istnieje wiele gier tekstowych opartych na tej tematyce i trudno wymyślić coś nowego. Amatorów takich gier jest wielu i nawet na najgorszych forach znajdą się ludzie chętni do gry. Ten projekt powstał jednak z myślą o rzeszy graczy, którzy czekają na coś nowego, a miejsce znajdzie się dla każdego, nawet najmniej doświadczonego gracza. Na naszym forum do rozgrywki będą mogli wkroczyć najbardziej wymagający gracze. Kończąc z nudnym wprowadzeniem przejdę do szczegółowego opisu systemu:

- Ciekawy system statystyk: Każdy shinobi jest wyjątkowy, (Ukończone)
- System misji oparty o reputacji: Nowicjusz nie może wykonywać zadań wysokiej rangi, musi dochodzić do tego po szczeblach kariery, (Ukończone)
- Rozbudowany system treningów, (Ukończone)
- System umiejętnego korzystania z technik: Gracze ze słabszym zasobem inteligencji bądź wyobraźni (To drugie w przypadku Genuserów) nie będą wykorzystywać możliwości swojego Jutsu w 100%.
- System drużyn,
- System zapisów: Lider drużyny - MG będzie wybierał trójkę swoich uczniów spośród wielu chętnych. Właściciele odrzuconych podań zawsze mają szansę dostać się do mniej wymagającej drużyny,
- Z myślą o słabszych graczach system selekcji: Gracze o słabym stylu pisania, którzy nie są zbyt doświadczeni będą trafiać do akademii ninja, gdzie będą szkolić swoje umiejętności pisarskie,
- Wydarzenia z Mangi/Anime "Naruto" nigdy się nie wydarzyły. Społeczność naszego forum tworzą nową historię,
- Wiele innych nowości, które planuję wprowadzić w życie w niedługim czasie,

Jeśli można chciałbym ogłosić, że trwa nabór do ekipy projektu. Od razu uprzedzam, że potrzebuję ludzi kreatywnych, którzy potrafią dobrze pisać i popełniają jak najmniej błędów, więc proszę, by zgłaszały się osoby pewne swoich umiejętności, które rzeczywiście posiadają.
Kontakt: GG - 17316158

Ostatnio edytowany przez Czapajew (2011-01-19 18:51:29)

Offline

 

#2 2011-01-19 19:19:04

 Katsuro

Użytkownik

status katsuro@aqq.eu
5259823
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 39
Punktów :   
Moja Gra: Ninja Clan Wars
Używam hostingu: pun.pl
WWW

Re: Fate of the Ninja

Wszystko pięknie ubrane w słowa, ale... no właśnie, nic nowego. Z tego co przeczytałem to nie oferujecie nic, zupełnie nic oryginalnego. Wielu konkretów nie ma, praktycznie same hasła i ciężko jest powiedzieć coś więcej. Ubolewam tylko nad tym, że tacy ludzie jak Ty chcą robić swoje PBF-y zamiast zacząć grać na NCW ^^

Offline

 

#3 2011-01-19 20:06:57

Czapajew

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Fate of the Ninja

Spokojnie, hasło "Wiele innych nowości" nie zostało napisane bezpodstawnie o czym będziesz mógł się przekonać w niedługim czasie.

Offline

 

#4 2011-01-19 20:12:17

Lostplanetomaniak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Fate of the Ninja

Katsuro napisał:

Wszystko pięknie ubrane w słowa, ale... no właśnie, nic nowego. Z tego co przeczytałem to nie oferujecie nic, zupełnie nic oryginalnego. Wielu konkretów nie ma, praktycznie same hasła i ciężko jest powiedzieć coś więcej. Ubolewam tylko nad tym, że tacy ludzie jak Ty chcą robić swoje PBF-y zamiast zacząć grać na NCW ^^

Kiedyś grałem na NCW ( kiedy jeszcze było na pun.pl wtedy ) ale później ogólnie były te przenosiny ( nie wiem ile aczkolwiek to mnie zniechęciło ) więc przestałem grać. Grając na NCW nie mam żadnej gwarancji ( w procentach na nowym forum jest większa szansa na to iż nie zmieni ona hostingu ) czy za tydzień nie zmienicie hostingu.


@ Co do forum.
Tak jak napisał Katsuro jak na razie nic nowego. Widzę trzy informacje dość często spotykane na pbf'ach typu naruto.

Offline

 

#5 2011-01-19 21:22:00

 Sayori

Redaktor

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 89
Punktów :   
Używam hostingu: pun!

Re: Fate of the Ninja

Mnie też niczym nie zaskakuje, wszedłem na forum i co?
Po pierwsze dziadowski host "moje forum", na którym (jak dla mnie) wszystko wygląda chatocznie i zarazem brzydko.
Sam na razie nie widze żadnych nowości.

@Up, po to mieliby robić forum przez pół roku i pisać sześć tysięcy postów, żeby po tygodniowym otwarciu zamknąć forum?


http://www.pbfy.pun.pl/_fora/pbfy/gallery/2_1286456886.png

Offline

 

#6 2011-01-19 22:03:39

 AmyZhaotriseRiddle

Redaktor

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 16
Punktów :   
Moja Gra: http://www.shinnobi.cba.pl/
WWW

Re: Fate of the Ninja

Um... Oceniałam to forum ponad pół roku temu kiedy to w piękny sposób plagiatowało moje Shinnobi i reklamowało się na MF. Lecz forum po miesiącu padło, ale widzę, że nowa odsłona... Gratuluję, gratuluje restartu... Wszędzie 0 postów, więc trudno cokolwiek powiedzieć na temat tej wyjątkowości. No na pewno wygląd nie zachwyca. I co powiedzieć więcej można? "Wyjątkowość" jest już zarezerwowana dla istniejących PBF'ów o Naruto. Przykro mi - taka prawda.

Ubolewam tylko nad tym, że tacy ludzie jak Ty chcą robić swoje PBF-y zamiast zacząć grać na NCW ^^

Zastanawiam się nad tym samym w kontekście mojego forum. Ale jak widać ważniejsze jest by mieć admina, niż żeby się dobrze bawić ;P


http://img580.imageshack.us/img580/6271/34g1xxv.png => Naruto_RPG/PBF - PBF inny niż wszystkie...
http://img143.imageshack.us/img143/8404/beznazwyhg.png => Eragon_RPG  - Pierwszy w Polsce i jedyny żyjący PBF na podstawie sagi Dziedzictwo.
-> Potrzebna pomoc do prowadzenia PBF'u, chętnych zapraszam na PW

Offline

 
Kontakt Toplisty Wymiana Buttonami
Administrator - Elian
gg: 9597453


Moderator - Nelgor
gg: 2588077


Redaktor Naczelny PBF Station - Solarie
gg: 5800060

AQQ:stan reira.lg@aqq.eu

The Best of PBF
Paweł Neścior. Portfolio webmastera




Button



Nationality PBF

Bezpieczna strona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfy.pun.pl