Ogłoszenie

Witaj w pierwszym serwisie o PBF-ach www.pbfy.pun.pl

Chcesz się dowiedzieć co to PBF? Jak się go tworzy? Zajrzyj do naszego serwisu i dowiedz się. Znajdziesz tutaj artykuły z dziedziny skryptów/kodów, teorii PBF, recenzji gier, a także zapowiedzi nadchodzących produkcji.

Nowy serwis


Prace są w zasadzie zakończone! Zapraszamy na nową wersję serwisu:

PBF Guild

Partnerzy

Nasz serwis współpracuje z różnymi stronami, które wspomagają go na różnych polach. Chcesz zostać jednym z nich? Zgłoś się do administratora.

bestiarium.pl

#1 2010-12-25 22:11:43

Chirokuki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 68
Punktów :   
Używam hostingu: pun.pl

Ninjas world-nowoczesny pbf o naruto

Tytuł:Ninjas-world
Hosting:pun.pl
Typ:Pbf
Link:http://ninjas-world.pun.pl/forums.php


Od administracji:

Ninjas world mam nadzieje ,że stanie się popularnym pbf'em i przetrwa kilka lat.Kiedy go robiłem myślałem nad wszystkim co i jak.Więc postanowiłem stworzyć kolejnego pbf'a o tematyce anime naruto.Mam nadzieję ,że zapewni ono graczom dużą rozgrywkę i ,że będą oni promować serwis innym blogom,stronom i przyjaciołom.

Jak to się zaczeło?

Kiedy umarłeś na 2 wojnie światowej cofnęłeś się w czasie i wylądowałeś w kraju ninja.Od najmłodszych lat trenujesz by nie popełnic takiego błędu jak kiedyś na wojnie.Jednak co smutne w świecie ninja także panuję wojna...



Plusy+:

Własny kursor
Własny styl
Wiele opcji
Możliwośc wybrania 1 z 10 wiosek i 1 z 5 żywiołów.
Radio.
79 postów a także wątków postów.
6 graczy na start.
Obrazki pod fora są dobre.
Rangi:

Hokage-administrator
Jounin-jounin
Chunnin-shunnin
Genin-genin
Ninja sekretarz-moderator
Tubylce-goście

3 nikalne prace
Walka z shinobi

Walka z organizacjami,komputeram(ninja) oraz walki z demonami (w żadnym pbf'ie o naruto tego nie było)!


Minusy-:

Kursor to kunai(często spotykane)
Naruto pbf(często spotykana tematyka)
Logo(beznadziejne ale nie z googli!)


Grafika:6/10
Fabuła:często spotykane 4/10
System:8/10
Skrypty:2/10

Czyli= 20/40= 5/10

Ogólna ocena=5/10

Więc zapraszam na: http://ninjas-world.pun.pl/forums.php !


Rozpiska świata fantasy.Nowatorskiego świata Pbf

Rasy:70% Grafika:89% Miejsca:97% Skrypty:89%

Offline

 

#2 2010-12-26 00:50:19

 Nelgor

Redaktor PBF Station i Zacny Żelek

status nelgor@aqq.eu
2588077
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 185
Punktów :   
Moja Gra: Projekt Tymczasowo Utajniony.
Używam hostingu: cba.pl
WWW

Re: Ninjas world-nowoczesny pbf o naruto

Po pierwsze, nie lubię zgapiania nicków (zapytaj się Jamesa aka Tazaku aka Cherra).

Od Nelgoryzacji:
Nauczymy się pisać! Interpunkcja niestraszną jest nauką, a w życiu przydać się może.
Weźże swą żyć w troki, i biegnijże czym prędzej do szkoły.

Kiedy umarłeś na 2 wojnie światowej cofnęłeś się w czasie i wylądowałeś w kraju ninja.Od najmłodszych lat trenujesz by nie popełnic takiego błędu jak kiedyś na wojnie.Jednak co smutne w świecie ninja także panuję wojna...

...

Uwaga!!!Zaczynamy nowy event!Graficzny maniak!Ten kto wykona najlepiej logo lub buttona reklamującego naszą stronę wygrą medal + wysoką nagrodę pieniężną.Można tak jak już wcześniej pisałem zrobic logo dowolnych rozmiarów.Uwaga!Bez napisówUwaga!!!To nie wszystko!Za tydzień podczas sylwestra zostanie dodana nowa opcja która będzie tylko trwała tydzień!A będzie nią restauracja sylwestrowa!Będzie można w niej kupic czego dusza zapragnia!Oczywiście z listy...

Wiesz ty człowieku co to ewent?

Oprawa graficzna - do bani.
Tematyka - znów Naruto.

Nie 'tubylce' a 'tubylcy', Mistrzu Odmiany.

Rasengan to potężna technika.Zaliczana jest do poziomu A.Użytkownik rasengana sprowadza chakrę do dłoni z której tworzy się kula.W kuli rasengana obracają się paski chakry-300000(300 tys.) okrążeni w minutę.

Blender Mocy o Mistrzu Odmiany? Wygląda to... Kiczowato.

'Zabawianie tubylców'? Nie załamuj mnie.

'Hyuga to potężna organizacja o nazwie Hyuga' Nie muszę chyba wytykać tego błędu?...

O nie!Walka z Akatsuki to coś strasznego!Pokonali oni wielu mistrzów i teraz chcą zniszczyc ciebie!Uciekaj lub walcz ale walka opłacalna jesto od 20 poziomu!!Ehh to koszmar.. każdy z nich ma moc nie z tej ziemi!Nieśmiertelnośc,5 żywiołów i inne!Ale nie ty nie musisz walczyc z jednym..Tylko z całą organizacją!!!No dobra.. to przesada.. nie z całą organizacją ale z 4 osobami któźi stanowią połowę organizacji akatsuki!

Jeśli są nieśmiertelni to mam ich zamknąć w słoiku od marmolady?

Świeci słońce,śnieg topnieje po wielkich opadach,aktualnie jest -2oC

Twoja inteligencja i wiedza (oraz interpunkcja) są powalające. Woda przybiera postać płynną powyżej 0'C...

Twoje obrazki zamiast do działów, przenoszą do IS.

D-słabe
C-takie sobie
B-średnie
A-Bardzo trudne
S-Niebiezpieczne

Wszystkie rangi poniżej S nie mogą się skończyć uszczerbkiem na zdrowiu?

Cały PBF określę 3 znakami: >.>
Słownie można powiedzieć 'kolejna beznadzieja bez przyszłości, z niezbyt pomysłowym adminem'.

Rec. Nel. na zlec. Nel.


Mroczny Redaktor. | http://img824.imageshack.us/img824/8910/flaganiemeic.png Ich spreche Deutsch richtig. | Blog.
http://img132.imageshack.us/img132/2424/nfar.png

Offline

 
Kontakt Toplisty Wymiana Buttonami
Administrator - Elian
gg: 9597453


Moderator - Nelgor
gg: 2588077


Redaktor Naczelny PBF Station - Solarie
gg: 5800060

AQQ:stan reira.lg@aqq.eu

The Best of PBF
Paweł Neścior. Portfolio webmastera




Button



Nationality PBF

Bezpieczna strona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kusza dla dzieci savo wynajem autobusów Piła busy Kiel