Ogłoszenie

Witaj w pierwszym serwisie o PBF-ach www.pbfy.pun.pl

Chcesz się dowiedzieć co to PBF? Jak się go tworzy? Zajrzyj do naszego serwisu i dowiedz się. Znajdziesz tutaj artykuły z dziedziny skryptów/kodów, teorii PBF, recenzji gier, a także zapowiedzi nadchodzących produkcji.

Nowy serwis


Prace są w zasadzie zakończone! Zapraszamy na nową wersję serwisu:

PBF Guild

Partnerzy

Nasz serwis współpracuje z różnymi stronami, które wspomagają go na różnych polach. Chcesz zostać jednym z nich? Zgłoś się do administratora.

bestiarium.pl

#1 2010-11-19 23:24:59

 AmyZhaotriseRiddle

Redaktor

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 16
Punktów :   
Moja Gra: http://www.shinnobi.cba.pl/
WWW

Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

Tytuł: Naruto_RPG/PBF - Shinnobi
Tematyka: PBF w realiach mangi i anime Naruto.
Założone:
Wersja nr1: Wto Gru 25, 2007 11:19 am
Wersja nr2: 24 Maj 2008 05:25 pm
Wersja nr3: 3.03.2010

Shinnobi vol. 2 powoli rusza. Forum zostało otworzone po generalnym remoncie. Ciągle jeszcze pracujemy nad ostatecznymi poprawkami, lecz z każdą godziną jesteśmy coraz bliżej końca. Na czas remontu forum było zamknięte i dostępne pod zastępczym adresem, gdzie odbywał się event - "kataklizm -iluzja doskonała". Obecnie rozgrywka toczy się po rozmyciu iluzji, kiedy każdy z graczy powrócił do rzeczywistości, by przekonać się że tak naprawdę nic nie ucierpiało. Ma to sens dosłowny i przenośny, dotyczący za równo fabuły jak i zawartości forum. By całkowicie zakończyć prace nad nową odsłoną starego Shinnobi, pozostaje tylko wymiana grafik (po tym jak hosting Tinypic, załatwił nas na szaro), edycja i akceptacja nowych Kart Postaci, oraz poprawki kosmetyczne. Jednak powyższe 'niedoskonałości' nie przeszkadzają w rozgrywce i prace nad nimi mogą być prowadzone równolegle do fabuły.

http://img12.imageshack.us/img12/4940/pore.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://img580.imageshack.us/img580/2959/63262365.png
http://www.shinnobi.cba.pl/portal.php

Masz dość PBF'ow o Naruto. Myślisz że widziałeś już wszystko? Męczą Cię dzieci NEO z 2-wyrazowymi postami i barakiem wyobraźni? Uważasz, że nic już Cie nie zaskoczy? Zobacz jak bardzo się mylisz!

Każdy poszukujący pbf w realiach naruto natkną się na miliony nędznych forów o identycznym wyglądzie i zasadach. Chciałabym Wam przedstawić PBF zupełnie inny niż wszystkie....

Jeden z największych PBF o tej tematyce. Forum powstało w przeciągu 2 dni i już po 10 dniach miało ponad 30 użytkowników. Nie znajdziecie tu zwyczajnych grafik które przewijają się ciągle przez fora o tej tematyce. Forum estetyczne i wykonane na najwyższym poziomie. Zarówno graficznym jak i technicznym. Przejrzysty system gry ułatwia posługiwanie się PBF'em.
Forum posługuje się sprawdzonym systemem rozwoju postaci opartym na liczbie postów. W związku z tym nie znajdziecie tu tematów off-topowych w stylu "x czy y". Nowe techniki (zarówno te z anime jak i wymyślone przez użytkowników) tworzy/ uczy się w zależności od liczby postów.
Znajdziecie tu niemal wszystkie ważniejsze wioski, które pojawiły się w anime Naruto. Wprowadziliśmy wszystkie klany dostępne zarówno w Mandze i Anime przez co mamy wielu wybitych użytkowników którzy mimo że nie należą do osławionych klanów Uchiha czy Hyuuga posiadają kekke genkai na podobnym poziomie. Dostępne klany: KLIK mimo takiej ilości klanów pozwalamy naszym użytkownikom na tworzenie własnych. Pozwalamy również na tworzenie własnych organizacji, jutsu i do nie dawna demonów.
Forum posiada opisane prawie wszystkie techniki jakie tylko znajdują się naruto co umożliwia użytkownikom na dopracowanie własnych postaci na wysokim poziomie bez zbędnego marnowania czasu, na szukanie po Internecie potrzebnych jutsu.
Walka i wszystkie przygody odbywają się pod nadzorem mistrzów gry, którzy odgrywają rolę losu. Walka nie jest oparta na statystykach chodź są one wprowadzone do gry i wliczają się w system rozwoju postaci, ale są to jedynie punkty odniesienia dla graczy i MG które ułatwiają grę (np 1.5 metrowa dziewczynka nie podniesie 120 kg mężczyzny). Walki odbywają się na zasadzie opisów ataków/uników które wykonuje użytkownik. Im zachowanie jest lepiej opisany tym większa szansa na to by MG pozwolił na udany atak. Ogólnie gra opiera sie na pisaniu. Wszelkie nauki jutsu, zdolności polegają na pisaniu historii związanych z tym. NIE UŻYWAMY KOSTEK ANI SKOMPLIKOWANYCH OBLICZEŃ NA PODSTAWIE STATYSTYK. WALKI I GRA ODBYWAJĄ SIĘ NA PODSTAWIE OPISÓW, I OCENY MG
Gra istnieje od ponad dwóch lat i posiada własną historię (znacznie różniącą się od tej przedstawionej w Anime Naruto), której nie będę tu prezentowała żeby nie zanudzić nią czytelników. Forum posiada liczne "teledyski" i chętnie podejmuje współpracę z innymi stronami. HISTORIA ŚWIATA SHINNOBi || TELEDYSKI

http://img580.imageshack.us/img580/4827/bandm.png

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

Ostatnio edytowany przez AmyZhaotriseRiddle (2010-11-19 23:28:55)


http://img580.imageshack.us/img580/6271/34g1xxv.png => Naruto_RPG/PBF - PBF inny niż wszystkie...
http://img143.imageshack.us/img143/8404/beznazwyhg.png => Eragon_RPG  - Pierwszy w Polsce i jedyny żyjący PBF na podstawie sagi Dziedzictwo.
-> Potrzebna pomoc do prowadzenia PBF'u, chętnych zapraszam na PW

Offline

 

#2 2010-11-20 16:42:52

 japol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 72
Punktów :   
Używam hostingu: forumpolish.com

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

"NIE UŻYWAMY KOSTEK ANI SKOMPLIKOWANYCH OBLICZEŃ NA PODSTAWIE STATYSTYK. WALKI I GRA ODBYWAJĄ SIĘ NA PODSTAWIE OPISÓW, I OCENY MG"

hmm czyli niech żyje lizodupstwo ;]
chudnąłbym się zapytać właśnie jak planujesz rozwiązać problem właśnie z faworyzowaniem?

Wiem, że MG jest zawsze "obiektywny" , ale z reguły jestem niedowiarkiem wątpię by można by znaleźć odpowiednia ilość MG bez zastrzeżeń (zwłaszcza, że ma być powyżej 30 graczy)

wiem wiem gracze muszą sami tworzyć fabułę itp, ale naruto kojarzy mi się z...
walką...
nauką shitsu...
misjach, zadaniach czy jak to kto zwał


Podobają mi się te twoje piękne... długie... czarne... kręcone...
ZĘBY

Offline

 

#3 2010-11-20 16:54:39

Elian

Wojownik w służbie PBF

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 232
Punktów :   14 
Moja Gra: Brak
Używam hostingu: linuxpl.com

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

japol sam grałem w shinnobi.cba.pl, obserwuję grę od dłuższego czasu i mogę poręczyć, że jest to PBf na bardzo wysokim poziomie - jest to jedna z pozycji wyznaczająca pewne standardy i nowe ścieżki wśród gier w realiach Naruto...

Prawda jest taka, że MG zawsze jest w pewnym stopniu stronniczy - bez względu na to, czy są statystyki, czy ich nie ma...


Skomentuj serwis i przyciągnij nowych użytkowników
Autorski świat PBF (może kiedyś się przyda) - |||||||||| - 10%

Świat - 5% Klasy Postaci - 5% Ekwipunek - 0% System - 25%

Offline

 

#4 2010-11-20 17:45:06

 japol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 72
Punktów :   
Używam hostingu: forumpolish.com

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

wiem wiem ;] ja lubię poznęcać się nad ludźmi. Na wielu PBF'ach są szanse "opisowe" i jakość dają sobie rade.

i ciekawi mnie czemu tyle wersji ma to forum, jeśli przez brak czasu to jest ono wznawiane za każdym razem gdy masz trochę czasu ?

edit: bum! już widzę coś co mnie w oczy kuję, wpełzłem na forum i co widzę? PEGI. PEG o brutalności, wulgarności, horror, hazard , że to w sieci się dzieje i... od 12 lat? wiesz co to ostatnie pasuje do reszty jak Kaczyński w PO, jak mi dobrze wiadomo 16+ przy reszcie PEG'ów powinno być

Ostatnio edytowany przez japol (2010-11-20 17:51:33)


Podobają mi się te twoje piękne... długie... czarne... kręcone...
ZĘBY

Offline

 

#5 2010-11-20 18:32:05

 AmyZhaotriseRiddle

Redaktor

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 16
Punktów :   
Moja Gra: http://www.shinnobi.cba.pl/
WWW

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

Wiesz, widzę że masz problem z rozeznaniem się w PBF'ach. Co do pierwszego, postu przemilczę to z lekkim uśmiechem, bo nie widziałam niezależnego, MG który nie kieruje się sympatiami i antypatiami. Ale proponuję nie komentować, póki nie pozna się zalet i wad forum, bo później można gadać, by gadać, nie wiedząc nawet, że jest coś takiego jak dział 'skargi na MG' w którym można napisać że ktoś uprawia, jak Ty to obrazowo przedstawiłeś 'lizodupstwo' i wierz mi że taki MG czy gracz zostanie upomniany, albo ukarany. Co do PEGI, to chyba nie rozumiesz po co one są. One ostrzegają i informują graczy, na temat tego co mogą spotkać na forum. Mogą nie muszą a to różnica, raczej w dużej mierze nie zależna od twórców gry, tylko od indywidualnego podejścia graczy. A wiek, to cóż... myślisz że dwunastolatkowie nie grywają w gry z dopiskiem '+18'? Żyją w odizolowanym świecie różowych teletubisi, a internet maja tak ocenzurowany że po za wikpedią nie otwiera im się żadna strona? Nie róbmy tragedii tam gdzie jej nie ma. Ograniczenie wieku jest tylko sugerowane. Przecież nie jestem w stanie sprawdzić czy gracz X ma 16 lat czy 13,5. Także proponuję na przyszłość zastanowić się zanim będzie chciało się coś mądrego napisać.

Co do wersji to tłumaczę:
1-wza wersja była forum jednego z moich graczy, który nie potrafił prowadzić i robić forum. Pomogłam mu i po pewnym czasie forum stało się moim, jednakże jeden z adminów usunął moje konto. Tak więc pierwsza wersja została zamknięta, bo beze mnie forum nie ma prawa istnieć. (tak tak lekki egoizm, ale chyba zrozumiałe że jak się coś tworzy to potem się nie oddaje byle komu)
2-ga wersja zostało otworzona pod nowym adresem, gdzie ja już byłam głównym adminem i nikt nie miał szans mnie usunąć. Ale jak wiadomo serwer mojeforum do stabilnych nie należy, i ma poważne braki które uniemożliwiały mi należyte rozwinięcie forum. Tak więc w momencie kiedy MF miało straszne problemy techniczne (znikające fora, brak możliwość logowania się) postanowiłam przenieść forum na cba.pl i tak docieramy do trzeciej ostatniej wersji, która ostatnio przechodziła remont, mający na celu wyeliminowanie obchodzenia i łamania regulaminu, jak również ułatwienie i ujednolicenie rozgrywki. O czym pewnie nie wiesz po nie zagłębiałeś się w treść forum, tylko pobieżnie je oceniłeś.

jeśli przez brak czasu to jest ono wznawiane za każdym razem gdy masz trochę czasu

Tak więc jak widzisz przenoszenie nie było spowodowane nagłym przypływem czasu, czy chęcią odświeżenia forum by ściągnąć nowych graczy. O co to to nie. Odkąd pamiętam liczba graczy na forum nie spada poniżej około 50 i nie rzadko waha sie w granicach 80-90 (rekord 107), także niestety nie udało Ci się, nie trafiłeś. Forum przechodzi 'odświeżanie' wtedy kiedy jest to potrzebne. No to chyba tyle. Dziękuję za zainteresowanie się forum, jeśli nadal masz jakieś pytania, czy wątpliwości chętnie na nie odpowiem.

Ostatnio edytowany przez AmyZhaotriseRiddle (2010-11-20 22:14:53)


http://img580.imageshack.us/img580/6271/34g1xxv.png => Naruto_RPG/PBF - PBF inny niż wszystkie...
http://img143.imageshack.us/img143/8404/beznazwyhg.png => Eragon_RPG  - Pierwszy w Polsce i jedyny żyjący PBF na podstawie sagi Dziedzictwo.
-> Potrzebna pomoc do prowadzenia PBF'u, chętnych zapraszam na PW

Offline

 

#6 2010-11-20 23:13:42

Ishie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 6
Punktów :   
Używam hostingu: cba

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

hmm czyli niech żyje lizodupstwo ;]
chudnąłbym się zapytać właśnie jak planujesz rozwiązać problem właśnie z faworyzowaniem?

Wiem, że MG jest zawsze "obiektywny" , ale z reguły jestem niedowiarkiem wątpię by można by znaleźć odpowiednia ilość MG bez zastrzeżeń (zwłaszcza, że ma być powyżej 30 graczy)

Prawda jest taka, że MG zawsze jest w pewnym stopniu stronniczy - bez względu na to, czy są statystyki, czy ich nie ma...

Nie grałam na forum i na pewno nie zagram, bo manga, anime, czy cokolwiek to jest, to po prostu nie moja bajka i narobiłabym administracji więcej kłopotów, niż ja zyskałabym z tego zabawy. Naruto też nie znam, nigdy nie wiedziałam, ani nie jestem pewna, czym ono w ogóle jest, ale przed powyższym zarzutem będę wspomnianego forum bronić.

Bo, widzicie, cała sprawa sprowadza się do tego, żeby wybrać sobie solidnych MG. Najlepiej ludzi bezkonfliktowych, takich, którzy otwarcie podchodzą do innych, nie mają na forum bff ani psiapsiół od serca, za którymi się wstawią, czy to deszcz, czy słońce, a przede wszystkim: ludzi inteligentnych. Generalnie z doświadczenia wiem, że z takimi potem kłopotów nie ma. Do rozgrywki da się podejść obiektywnie, da się przeanalizować posty i ruchy, które postaci w tych postach opisują, czy - w ostateczności - pomóc sobie chociażby rzutem monety. Cokolwiek. Jak się chce, to się da. A skoro to forum już tyle wytrzymało i cieszy się dobrą sławą, to najpewniej nie wychodzi im to źle.

Zarzut względem pegów wydaje mi się śmieszny. Wklepanie znaczka "od osiemnastu lat" gwarantuje Ci wyłącznie napływ niewyżytych gimnazjalistów na forum.

Offline

 

#7 2010-11-22 13:55:56

Asomoto

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 8
Punktów :   
Moja Gra: grableach.pun.pl

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

Więc  ja zadam pytanie co do tej gry. Zarejestrowałem się i chcę porać. Na pierwszy rzut oka forum wygląda bardzo dobrze. Gra na nim wiele użytkowników co bardzo mi się podoba, ale czy grę zaczynamy od rangi jakiej chcemy? o.O tzn. wybieramy między Genninem, Chunninem a Jouninem? Bo to mnie strasznie zniechęciło do gry.


http://i55.tinypic.com/mie3q8.png

Offline

 

#8 2010-11-22 16:49:22

 Arashi

Grafik

status arashi665@aqq.eu
25236346
Skąd: ta czekolada?
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 153
Punktów :   20 
Moja Gra: Shinobi Dezain
Używam hostingu: Pun.pl

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

Asomoto, myślę że to zależy od napisanej przez ciebie historii i opisu wyglądu postaci, aczkolwiek mogę się mylić. Nie grałem na tym PBFie i nie zamierzam, ale wiele PBFów Story Telling daje szanse rozpocząć grę z wyższą rangą.

editz\ literówka

Ostatnio edytowany przez Arashi (2010-11-22 16:53:21)

Offline

 

#9 2010-11-22 16:51:45

Elian

Wojownik w służbie PBF

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 232
Punktów :   14 
Moja Gra: Brak
Używam hostingu: linuxpl.com

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

Próbowałem grac tam i z tego co pamiętam to możesz zacząć od studenta lub gennina... Przestałem, bo czas brakło A szkoda, bo strasznie chciałem się wgryźć w tą grę ^^

Była też opcja eksportu postaci z innej gry, ale nie wiem czy teraz jest dostępna - w tym wypadku dostępne są wyższe rangi


Skomentuj serwis i przyciągnij nowych użytkowników
Autorski świat PBF (może kiedyś się przyda) - |||||||||| - 10%

Świat - 5% Klasy Postaci - 5% Ekwipunek - 0% System - 25%

Offline

 

#10 2010-11-22 16:55:41

 japol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 72
Punktów :   
Używam hostingu: forumpolish.com

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

hmm wiem ze obojętnie co tam dasz to o każdym wieku będą tam grać gracze ale wprowadzanie częściowo w błąd też jest karalne  jako administrator odpowiadasz za to forum i jeśli ktoś cie pozwie bo niby jego niedojrzałe gra na forum gdzie coś straszy jest hazard i reszta pegów to może skończyć się zamknięciem forum ( sytuacja skrajna).
Tak jak umieściłeś to wygląda mi na jakąś czynność by wyróżnić forum według rad umieszczonym na tym serwisie by przyciągnąć obojętnie jak graczy.

Ludzie nigdy nie róbcie nic na pokaz, bo to jest bez sensowne zachowujecie się jak nasi politycy, ach PO się szczyci, ze orliki wybudowali, tylko zapytajcie się ich czemu mamy taki dług publiczny ( dla nie wiedzących to jest dług taki, że nasz kraj pożycza pieniądze od innych krajów) proszę was zmienić tego pega na 16+ was nie zabije , a trochę nerwów wam zaoszczędzi, bo osób które się czepiają jak jak jest niewiele , ale zawsze są.

Ishie: a co według ciebie jest wyznacznikiem inteligencji ? inteligencja niema nic do podatności na manipulacje i na pewno to nie zależy od inteligencji

wróć: liczba graczy nie oznacza czy forum jest dobre czy nie naruto zawsze będzie miało od cholery graczy

pfu: zapomniałem, ze przy stole i w miejscach o względnym zakazie kłótni nie wolno rozmawiać o polityce, religii i kilku podobnych rzeczach.

Ostatnio edytowany przez japol (2010-11-22 17:01:00)


Podobają mi się te twoje piękne... długie... czarne... kręcone...
ZĘBY

Offline

 

#11 2010-11-22 18:58:43

 Katsuro

Użytkownik

status katsuro@aqq.eu
5259823
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 39
Punktów :   
Moja Gra: Ninja Clan Wars
Używam hostingu: pun.pl
WWW

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

Jeszcze jakbyś sobie przypomniał zasady poprawnej pisowni to byłoby świetnie... Trzeba się nieźle nagłowić, żeby odczytać Twoje posty -.-

Przepraszam za spam, ale musiałem, bo mnie to strasznie irytuje.

Offline

 

#12 2010-11-22 20:09:53

 japol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 72
Punktów :   
Używam hostingu: forumpolish.com

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

"zasady poprawnej pisowni"

czasem są interpunkcyjne ortograficznych niema i gramatycznych oprócz kropek czy kresek

niema jakiś literówek wiec da się wszystko rozczytać zdania są raczej dobrze zrobione wiec jak ci się nie podoba treść nie zwalają na pisownie, bo to mnie irytuje gdybyś nie mógł czegoś odczytać to byś to pokazał jakoś ;] w cudzysłów lub cytat ^^


Podobają mi się te twoje piękne... długie... czarne... kręcone...
ZĘBY

Offline

 

#13 2010-11-22 20:18:44

Ishie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 6
Punktów :   
Używam hostingu: cba

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

hmm wiem ze obojętnie co tam dasz to o każdym wieku będą tam grać gracze ale wprowadzanie częściowo w błąd też jest karalne  jako administrator odpowiadasz za to forum i jeśli ktoś cie pozwie bo niby jego niedojrzałe gra na forum gdzie coś straszy jest hazard i reszta pegów to może skończyć się zamknięciem forum ( sytuacja skrajna).

Na podstawie którego artykułu kodeksu karnego? Podpowiem Ci: nie ma takiego.

Ishie: a co według ciebie jest wyznacznikiem inteligencji ? inteligencja niema nic do podatności na manipulacje i na pewno to nie zależy od inteligencj

Co jest wyznacznikiem? Między innymi: umiejętność wypracowania własnego zdania, samodzielne myślenie, asertywność... Tak, sądzę, że jednak zależy. Kiedy dyskutujesz, wspieraj swoje stanowisko argumentami.

czasem są interpunkcyjne ortograficznych niema i gramatycznych oprócz kropek czy kresek

Raczej wcale nie używasz kropek i przecinków, w ostatnim poście nie ma żadnego, dlatego, rzeczywiście, trochę trudno to zrozumieć.

Offline

 

#14 2010-11-22 22:38:36

 japol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 72
Punktów :   
Używam hostingu: forumpolish.com

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

szczerze chętniej bym ci teraz odpowiedział, ale raczej weszlibyśmy na offtop jakbyś chciał to napisz mi to na priva.

forum mi się nie podoba ogólnie mówię jest pełno osób zapewne które są zakochane w naruto i niewiele z niego wyciągają wniosków;

twojej pracy tu jest średnio dużo, wszystkie jutsu można w necie znaleźć kopiuj w klei i już;

"Forum posługuje się sprawdzonym systemem rozwoju postaci opartym na liczbie postów. W związku z tym nie znajdziecie tu tematów off-topowych w stylu "x czy y" " nie dobijaj mnie człowieku sztuczne zawyżanie liczby postów nie jest trudne i nie trzeba jakiś off-topowych zabaw równie dobrze gracz może codziennie robić sobie spacery po mieście i nic nie robić, a ilość postów się zwiększy

od tej grafiki, o której mówisz, że niema jej na innych forach strasznie meczy oko ( domyślny styl), czcionka mała i słabo widoczna i wyobraź sobie, że gracze będą pisać po postach wielkości A4 ( ja takie "monologi" pisze od tak o) i jest 3 graczy i oni muszą mozolnie tracić wzrok na tym by to odczytać

OCH REGULAMINIE! szczerze kilka rzeczy w twoim regulaminie mnie rozśmieszyła, nie powiem które ponieważ zależy kogo co śmieszy ( mnie śmieszą kroniki Jakuba Wendrowycza)

to mnie boli, treści nie przeglądam to w końcu tylko zapowiedź, a nie recenzja

P.S błagam cie nie próbuj mi wytykać jakiś moich błędów czy próbować mnie upokorzyć, bo mnie to nie rusza, a taki rodzaj obrony to już instynkt, a nie logiczne myślenie.

P.S2 wiem wiem jestem niemiły i wredny, ale ja to przyjacielsko robię by ci pomóc ^^


Podobają mi się te twoje piękne... długie... czarne... kręcone...
ZĘBY

Offline

 

#15 2010-11-23 13:07:34

Elian

Wojownik w służbie PBF

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 232
Punktów :   14 
Moja Gra: Brak
Używam hostingu: linuxpl.com

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

japol nie trzeba być fanem Naruto by docenić kunszt tej gry - wyznacza ona poziom PBF Naruto, do którego powinni inni dążyć.
Uwierz mi, że techniki są opisywane przez samych graczy - treści te nie są żywcem kopiowane z innych stron.
Co do tego, że wszystkie jutsu są na necie, to nie prawda - sam kiedyś wiele tygodni spędziłem nad poszukiwaniem niektórych technik i zwyczajnie nie ma ich.
Co więcej w grze są dziesiątki technik, które nie występują w mandze, czy anime o Naruto.

japol proponuję co byś najpierw zapoznał się z tematem, a dopiero później się wypowiadał w jego sprawie...

Pozdrawiam


Skomentuj serwis i przyciągnij nowych użytkowników
Autorski świat PBF (może kiedyś się przyda) - |||||||||| - 10%

Świat - 5% Klasy Postaci - 5% Ekwipunek - 0% System - 25%

Offline

 
Kontakt Toplisty Wymiana Buttonami
Administrator - Elian
gg: 9597453


Moderator - Nelgor
gg: 2588077


Redaktor Naczelny PBF Station - Solarie
gg: 5800060

AQQ:stan reira.lg@aqq.eu

The Best of PBF
Paweł Neścior. Portfolio webmastera




Button



Nationality PBF

Bezpieczna strona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfy.pun.pl