Ogłoszenie

Witaj w pierwszym serwisie o PBF-ach www.pbfy.pun.pl

Chcesz się dowiedzieć co to PBF? Jak się go tworzy? Zajrzyj do naszego serwisu i dowiedz się. Znajdziesz tutaj artykuły z dziedziny skryptów/kodów, teorii PBF, recenzji gier, a także zapowiedzi nadchodzących produkcji.

Nowy serwis


Prace są w zasadzie zakończone! Zapraszamy na nową wersję serwisu:

PBF Guild

Partnerzy

Nasz serwis współpracuje z różnymi stronami, które wspomagają go na różnych polach. Chcesz zostać jednym z nich? Zgłoś się do administratora.

bestiarium.pl

#16 2010-11-23 16:44:15

 Katsuro

Użytkownik

status katsuro@aqq.eu
5259823
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 39
Punktów :   
Moja Gra: Ninja Clan Wars
Używam hostingu: pun.pl
WWW

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

japol, tak, głównie chodzi mi o interpunkcje. Twoje myślenie jest błędne, ponieważ Ty wiesz co chcesz powiedzieć, my niestety tego nie wiemy. Uwierz mi (albo nie, jak chcesz), że Twoje posty czyta się fatalnie. Tyle chciałem na ten temat powiedzieć.

Chciałbym się jeszcze odnieść do systemu rozwoju postaci. Ja uważam, że to jest dobre rozwiązanie i argument, że można łatwo "nastukać" kilkanaście postów nie jest do końca trafny. Wychodzi na to, że PBF Naruto jest przeznaczony tylko do walk, misji oraz treningów - dialog z przyjacielem z wioski jest niedopuszczalny. Sam będę korzystał z podobnego systemu i sądzę, iż jest to, oczywiście odpowiednio opisany, bardzo dobry system.

Bez odbioru ^^

Offline

 

#17 2010-11-23 19:23:21

 AmyZhaotriseRiddle

Redaktor

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 16
Punktów :   
Moja Gra: http://www.shinnobi.cba.pl/
WWW

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

Przemilczę durne posty Japola które jednak w miły sposób odświeżają temat i dzięki temu więcej osób go widziało Dzięki. Odpowiem na pytanie o rangi na start. Tak jak to zostało wcześniej napisane, dajemy je na postawie karty postaci. Im lepsza karta postaci (nie koniecznie dłuższa) tym szansa na wyższą rangę. Na start jest do wyboru genin i chuunin. Czemu nie dajemy jounina? Z prostej przyczyny. Dużo osób się zapisuje, i mimo pięknych KP, po kilku tygodniach gry albo rezygnują albo okazuje się że nie są w fabule wstanie sklecić 3 zdań poprawnych gramatycznie, a ich gra opiera się na zasadzie "wszedłem se, zatakowałem, i zabiłem. lol" Niestety większość osób myśli, że jak dostanie jounina na start to wszystko im wolno, i wtedy gra na prawdę zamienia się tylko w walki i misje. A kiedy gracz zaczyna z niższą rangą, musi starać się by wykreować swoją postać, by coś nią osiągnąć, zaczyna ją doceniać, ryzyko jej śmierci i inaczej odbiera grę No to chyba tyle. Chyba milej zacząć grę od najniższego poziomu i w miarę jej przechodzenia napawać się osiągniętymi sukcesami, niż wpisać sobie kod i skakać od poziomu do poziomu. Z resztą co kto lubi. Będą i zwolennicy i przeciwnicy takiego rozwiązania, ale przecież to nie jedyny PBF o tej tematyce


http://img580.imageshack.us/img580/6271/34g1xxv.png => Naruto_RPG/PBF - PBF inny niż wszystkie...
http://img143.imageshack.us/img143/8404/beznazwyhg.png => Eragon_RPG  - Pierwszy w Polsce i jedyny żyjący PBF na podstawie sagi Dziedzictwo.
-> Potrzebna pomoc do prowadzenia PBF'u, chętnych zapraszam na PW

Offline

 

#18 2010-11-23 21:00:24

 japol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 72
Punktów :   
Używam hostingu: forumpolish.com

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

kuźwa człowieku jak jest niedopuszczalna ludzie to wredne zwierze, będą nieuczciwie stukać posty i tak.


Podobają mi się te twoje piękne... długie... czarne... kręcone...
ZĘBY

Offline

 

#19 2010-11-24 11:58:43

 Arashi

Grafik

status arashi665@aqq.eu
25236346
Skąd: ta czekolada?
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 153
Punktów :   20 
Moja Gra: Shinobi Dezain
Używam hostingu: Pun.pl

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

Przyznam, że nie mam czasu oceniać całego forum, więc spojrze tylko tu i tam. Wszedłem na stronę, podoba mi się ogłoszenie oraz ogólnie pierwsze wrażenie nie jest złe. Na chybił trafił wszedłem do Sklep i następnie w Sklep Shuriken, a tam natychmiast zniechęciłem się do gry. Co najmniej 3/4 opisów zaczynają się od "jest to/są to", dodatkowo niektóre z nich są nie tylko za krótkie ale i bezsensowne. Na przykład opis "Kosy".

Coś dla fanów wyznawców Jashina, na wypadek zniszczenia można tutaj nabyć nową kosę. Pozostali ninja także mogą ją kupić jednak dla Jashinistów zniżka!
koszt 1200Y /Jashiniści 1000Y

Dobra rozumiem, zniżka dla wyznawców Jashina, jednak co z tego? Czytając opis broni, chciałbym znać jej właściwości. Jak długa jest, jakie są odległości pomiędzy ostrzami(dla osób nie oglądających Naruto, kosa posiadała trzy ostrza). Gdzie informacja o ukrytej wewnątrz broni lince, która pozwala na manipulowanie kosą na odległość? Nie każdy pamięta każdy szczegół z Naruto!

Cienkie igły stanowiące w wprawnych rękach mordercze narzędzie. Wykonane z metalu cieniutkie narzędzia służące do ataku. Dobre w połączeniu z wyrzutnią.

Jest to tylko kilka przykładów, ale wiele innych rzeczy jest takich samych. Nie wiem, czy po prostu Admin uważa, że dwu-zdaniowy opis wystarczy, czy jest za leniwy/a aby napisać więcej.

Do autora postu:
Wybacz ale opisy ekwipunku są wszystkie do poprawy, pomimo że na pierwszy rzut oka PBF wydaje się porządny, to nie widać tego w opisach ekwipunku. Nie wiem czy inne posty są bardziej wartościowe, jednak po zobaczeniu tego sklepu stanowczo nie polecam tego PBFa nikomu.

Jeśli znajdę trochę czasu, ocenie PBFa bardziej szczegółowo, jednak na razie to moje zdanie.

Offline

 

#20 2010-11-24 16:32:37

Elian

Wojownik w służbie PBF

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 232
Punktów :   14 
Moja Gra: Brak
Używam hostingu: linuxpl.com

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF vol. 2

japol w poście #18 napisał:

kuźwa człowieku...

Pan japol otrzymuje ostrzeżenie za wulgaryzmy w postach.


Skomentuj serwis i przyciągnij nowych użytkowników
Autorski świat PBF (może kiedyś się przyda) - |||||||||| - 10%

Świat - 5% Klasy Postaci - 5% Ekwipunek - 0% System - 25%

Offline

 
Kontakt Toplisty Wymiana Buttonami
Administrator - Elian
gg: 9597453


Moderator - Nelgor
gg: 2588077


Redaktor Naczelny PBF Station - Solarie
gg: 5800060

AQQ:stan reira.lg@aqq.eu

The Best of PBF
Paweł Neścior. Portfolio webmastera




Button



Nationality PBF

Bezpieczna strona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfy.pun.pl pokoje w Pobierowie Serwis komputerowy pruszków Serwis komputerowy pruszków