Ogłoszenie

Witaj w pierwszym serwisie o PBF-ach www.pbfy.pun.pl

Chcesz się dowiedzieć co to PBF? Jak się go tworzy? Zajrzyj do naszego serwisu i dowiedz się. Znajdziesz tutaj artykuły z dziedziny skryptów/kodów, teorii PBF, recenzji gier, a także zapowiedzi nadchodzących produkcji.

Nowy serwis


Prace są w zasadzie zakończone! Zapraszamy na nową wersję serwisu:

PBF Guild

Partnerzy

Nasz serwis współpracuje z różnymi stronami, które wspomagają go na różnych polach. Chcesz zostać jednym z nich? Zgłoś się do administratora.

bestiarium.pl

#1 2011-01-27 20:25:08

karpczonisko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 9
Punktów :   
Moja Gra: cupmanager.mojeforum.net

Gothic Game

http://i52.tinypic.com/2dtyc12.jpg
Tytuł: Gothic Game
Adres: gothicgame.npx.pl (pojawi się komunikat że trwają prace na serwerze)
Przewidywany czas zakończenia prac: połowa Lutego
Gatunek: RPG
Realia: Gothic (Wydarzenia po zakończeniu części II z dodatkiem)

Droga  Ludzi
Obudziłeś się podczas burzy. Spokojnie wstałeś,rozejrzałeś się po pomieszczeniu. Wszyscy siedzieli na swoich łóżkach,nie którzy się przebierali,inni szukali swojego bagiennego ziela pod łóżkiem. Podniosłeś się z łóżka,założyłeś spodnie,kubrak i onuce. Już miałeś wyjść na balkon uciąć sobie dyma gdy do sali wszedł żołnierz królewski.
-Pakować manatki,dopłynęliśmy do Khorinis! Pamiętajcie zostaliście tu zesłani aby pomóc armii królewskiej,w obronie miasta przed orkami. Przejdziecie przyśpieszone szkolenie na strażnika. A teraz wyłazić raz dwa! - Powiedział strażnik po czym majestatycznym krokiem wyszedł z pomieszczenia.
-Ja to mam to w dupie. Nie będę latał za kiecką króla. U Najemników ponoć można nieźle zarobić. - Wyraził swoje zdanie jeden,z pasażerów statku. Ty zaś wyrzuciłeś peta do morza,wziąłeś swoją torbę, i wyruszyłeś na stały ląd...


Droga Orków
Z przekrwionymi oczami,rzuciłeś się na królewskiego żołnierza. Ten uniknął ciosu twojego topora z wyraźnym trudem. Spróbował dźgnąć cię w bok,jednak w ostatniej chwili swoją bronią wytrąciłeś mu oręż z ręki. Przy okazji ucinając mu dłoń. Strażnik,padł na ziemię krzycząc wniebogłosy. Ty zaś spokojnie podszedłeś,popatrzyłeś się na niego bo czym bezceremonialnie uciąłeś mu głowę. Poczułeś przypływ jakiejś potężnej siły. Uniosłeś zakrwawioną broń do góry i wydałeś z siebie okrzyk bojowy swojego plemienia. Udało się. Oto zdałeś ostatnią z prób. Zabiłeś człowieka. Teraz możesz dołączyć do kampanii przeciw rodzajowi ludzkiemu...

Od autora
W sumie to mój pierwszy PBF,inny niż menadżer piłkarski,czyli w sumie trzeci PBF jaki tworzę sam w moim życiu (1 został zhackowany,2 wciąż istnieje). Co mój PBF oferuje? Przede wszystkim,wydarzenia po tym jak Bezimienny odpłynął z wyspy. Całą fabułę kreują gracze,jest tylko kila zagrywek,fragmentów scenariusza które są z góry przeze mnie stworzone,ale nie dotyczą one żadnych zwycięstw,ani jakiś ogromnych przewag którejś ze stron,tylko kilka intryg politycznych. Oprócz tego można wybrać rasę,nie musisz być koniecznie człowiekiem. Jak chcesz,równie dobrze możesz walczyć jako Ork. Ork to wiadomo,tylko i wyłącznie ścieżka przeciw ludziom,wcielając się w zielonoskórego po prostu nie można być dobrą postacią. Jako człowiek jednak masz większy wybór. Możesz dołączyć do Gildii znanych z Gothica II (i Nocy Kruka),ale oprócz tego możesz być zły (Nekromanta,Gwardzista Beliara),a nawet neutralny (Bandyta,Pirat oraz strażnicy Harmonii: Magowie Wody). Aby oczywiście dołączyć do którejś z Gildii,nie wybierasz po prostu sobie klasy w karcie postaci,musisz do którejś z organizacji dołączyć poprzez zdobycie zaufania,tak jak w Gothicach. A teraz lista tego co NA PEWNO pojawi się w PBFie (nie piszę oczywiście o rzeczach tak oczywistych ja GM,grafiki itd)

-11 kategorii, 66 for (jedno forum to jedna lokacja)
-Podzielony na rozdziały czytelny podręcznik (są obrazki nawet ;])
-Ładny stylizowany layout strony
-Mały podręczny ShoutBox
-Soundtrack z Gothica na stronie (w fazach planów,będzie można wyłączyć)

Offline

 

#2 2011-01-27 20:41:51

 Nelgor

Redaktor PBF Station i Zacny Żelek

status nelgor@aqq.eu
2588077
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 185
Punktów :   
Moja Gra: Projekt Tymczasowo Utajniony.
Używam hostingu: cba.pl
WWW

Re: Gothic Game

Po przecinku dajemy spację.
Czemu ork nie może być dobry? Wybiegnijmy poza ramy Gothic! W końcu orkowie z kontynentu G3 byli rozumni...

-11 kategorii, 66 for (jedno forum to jedna lokacja)

Zły pomysł. Zrób z 5 kategorii (Khorinis, farma Onara, Jarkendar, GD, Inne tereny), tam po kilka działów, a w nich więcej postów.

Nie będę oceniać tematyki, bo Gothic to moja ukochana gra. ^^^

Przydał by Ci się grafik. Jeśli forum będzie miało przyszłosć, to może pomogę.

-Soundtrack z Gothica na stronie (w fazach planów,będzie można wyłączyć)

Lepiej zrobić tak aby user musiał włączyć, a nie wyłączać na starcie.

Z tego co pamiętam npx to PHP-Fusion. Odradzam z całej siły, bo to skrypt na portale. Weź coś z MyBB czy phpBB3. Najlepiej na czymś z FTP i MySQL (chociażby darmowe CBA, yoyo itd.).

Powodzenia życzę.


Mroczny Redaktor. | http://img824.imageshack.us/img824/8910/flaganiemeic.png Ich spreche Deutsch richtig. | Blog.
http://img132.imageshack.us/img132/2424/nfar.png

Offline

 

#3 2011-01-27 20:47:28

karpczonisko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 9
Punktów :   
Moja Gra: cupmanager.mojeforum.net

Re: Gothic Game

Neglor to są działy,właśnie ;P.

Grafik mi nie potrzebny,grafik produkcyjna,to tylko sklecona w 2 minuty sklejka renderów,grafikiem jestem całkiem,całkiem ;].

Akurat w grze mam już dużo zrobione (ponad 70%). Więc nie będę zmieniał. Wiem jaki to hosting,sam wiele razy używałem.

Offline

 

#4 2011-01-27 20:57:19

Solarie

Red. Naczelny PBF Station

status reira.lg@aqq.eu
5800060
Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 70
Punktów :   

Re: Gothic Game

Nelgor dobrze rzecze - PHP Fusion nie nadaje się na zwykłe forum, a co dopiero na PBF'a. Najlepszym skryptem pod PBF jest phpBB3, ma bardzo przydatne mody i duży wachlarz modyfikacyjny jeśli chodzi o wygląd.

No, ale w końcu Ty robisz forum - my możemy jedynie doradzać.

Ostatnio edytowany przez Solarie (2011-01-27 20:58:09)

Offline

 
Kontakt Toplisty Wymiana Buttonami
Administrator - Elian
gg: 9597453


Moderator - Nelgor
gg: 2588077


Redaktor Naczelny PBF Station - Solarie
gg: 5800060

AQQ:stan reira.lg@aqq.eu

The Best of PBF
Paweł Neścior. Portfolio webmastera




Button



Nationality PBF

Bezpieczna strona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfy.pun.pl noclegi w Grzybowie www.domki-letniskowe.biz.pl demoris