Ogłoszenie

Witaj w pierwszym serwisie o PBF-ach www.pbfy.pun.pl

Chcesz się dowiedzieć co to PBF? Jak się go tworzy? Zajrzyj do naszego serwisu i dowiedz się. Znajdziesz tutaj artykuły z dziedziny skryptów/kodów, teorii PBF, recenzji gier, a także zapowiedzi nadchodzących produkcji.

Nowy serwis


Prace są w zasadzie zakończone! Zapraszamy na nową wersję serwisu:

PBF Guild

Partnerzy

Nasz serwis współpracuje z różnymi stronami, które wspomagają go na różnych polach. Chcesz zostać jednym z nich? Zgłoś się do administratora.

bestiarium.pl

#1 2011-01-16 15:43:44

karpczonisko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 9
Punktów :   
Moja Gra: cupmanager.mojeforum.net

PBFy piłkarskie

Co tak cicho o PBFach piłkarskich? Są przecież sporą częścią internetowych PBFów sam znam conajmniej 6 DZIAŁAJĄCYCH menadżerów forumowych (sam mam własny ^^). Wg.mnie powinniście więcej uwagi zwracać na takie PBFy,bo są b. popularne.

No i jeszcze jedno. Przydałby się dział,pod tytułem SWOICH reklamy PBFów. Czyli nie zapowiedzi a ukończone PBFy w które już teraz można grać. Dzięki temu mielibyście stałe źródło recenzji,nie musieli byście myszkować po toplistach i różnych stronkach ;].

Offline

 

#2 2011-01-16 16:21:20

Elian

Wojownik w służbie PBF

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 232
Punktów :   14 
Moja Gra: Brak
Używam hostingu: linuxpl.com

Re: PBFy piłkarskie

karpczonisko

PBFy piłkarskie bez wątpienia stanowią dużą część gier PBF. Jednak to RPG przoduje w statystykach i siłą rzeczy raczej się mówi o nich (Myślę, że na jeden działający piłkarski PBF jest co najmniej 3-4 działające PBFy RPG)

Dział takowy nie powstanie ze względu na bezsensowne recenzje "pseudo PBF" - nie chce by forum zaczeło się zaśmiecać takimi watkami, a sam nie mam czasu pilnować działy takiego jak ten.


Skomentuj serwis i przyciągnij nowych użytkowników
Autorski świat PBF (może kiedyś się przyda) - |||||||||| - 10%

Świat - 5% Klasy Postaci - 5% Ekwipunek - 0% System - 25%

Offline

 

#3 2011-01-18 15:35:53

karpczonisko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 9
Punktów :   
Moja Gra: cupmanager.mojeforum.net

Re: PBFy piłkarskie

Elian napisał:

karpczonisko

PBFy piłkarskie bez wątpienia stanowią dużą część gier PBF. Jednak to RPG przoduje w statystykach i siłą rzeczy raczej się mówi o nich (Myślę, że na jeden działający piłkarski PBF jest co najmniej 3-4 działające PBFy RPG)

Ok,dobra. To proszę bardzo podaj mi chociaż 6 działających PBFów RPG. Bo ja w tej chwili widziałem tylko dwa. A menadżery? 6 działających...

Offline

 

#4 2011-01-18 15:42:41

 Nelgor

Redaktor PBF Station i Zacny Żelek

status nelgor@aqq.eu
2588077
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 185
Punktów :   
Moja Gra: Projekt Tymczasowo Utajniony.
Używam hostingu: cba.pl
WWW

Re: PBFy piłkarskie

I o co masz pretensje?
To że nasi userzy grają przeważnie w PBFy fantasy, SF, Naruto itd., to już nie wina administracji.
To że większość rozmawia o tym co ją ciekawi, to też nie wina administracji.
Jeśli uważasz że gałąź menadżerów piłkarskich jest zaniedbana... Pomóż. Recenzje, tematy czy reklamowanie tegoż gatunku są mile widziane.

Co do swoich reklam... Jak dla mnie powinny być. Co za różnica czy zapowiedź i otworzymy czy reklama? To utrudnienie.
Oczywiście reklama powinna mieć jakieś wyznaczniki. Np.: minimum 200 postów i 6 userów.


Mroczny Redaktor. | http://img824.imageshack.us/img824/8910/flaganiemeic.png Ich spreche Deutsch richtig. | Blog.
http://img132.imageshack.us/img132/2424/nfar.png

Offline

 

#5 2011-01-18 15:50:07

karpczonisko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 9
Punktów :   
Moja Gra: cupmanager.mojeforum.net

Re: PBFy piłkarskie

Nelgor napisał:

. Recenzje, tematy czy reklamowanie tegoż gatunku są mile widziane.

Z reckami był by problem,bo sam prowadzę i ciężko by było być obiektywnym... Ale dobra biorę się za pisanie. A że nie ma? Bo od początku serwis był tworzony z myślą tylko o PBFach RPG... Albo ktoś z administracji zapomniał,albo nie interesuje się piłką ale obstawiam to drugie... ;]. A społeczność takich menadżerów jest dość rozbudowana więc gdyby znaleźć sporo userów,bo widać że forum jeszcze raczkuje... Ale spoko,grałem w dwa (oprócz mojego) menadżery,i mogę napisać. I właśnie się za to biorę.

Aaaa. Ale Recenzje mogą wykonywać tylko członkowie redakcji. No to podziękował...

Ostatnio edytowany przez karpczonisko (2011-01-18 15:53:39)

Offline

 

#6 2011-01-18 16:06:01

 Nelgor

Redaktor PBF Station i Zacny Żelek

status nelgor@aqq.eu
2588077
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 185
Punktów :   
Moja Gra: Projekt Tymczasowo Utajniony.
Używam hostingu: cba.pl
WWW

Re: PBFy piłkarskie

Wszyscy mogą. Daje się recenzje do subforum 'Poczekalnia'. Wystarczy poszukać.


Mroczny Redaktor. | http://img824.imageshack.us/img824/8910/flaganiemeic.png Ich spreche Deutsch richtig. | Blog.
http://img132.imageshack.us/img132/2424/nfar.png

Offline

 

#7 2011-01-18 16:47:27

karpczonisko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 9
Punktów :   
Moja Gra: cupmanager.mojeforum.net

Re: PBFy piłkarskie

Nelgor,dzięki jakoś nie zauważyłem ;]

Offline

 
Kontakt Toplisty Wymiana Buttonami
Administrator - Elian
gg: 9597453


Moderator - Nelgor
gg: 2588077


Redaktor Naczelny PBF Station - Solarie
gg: 5800060

AQQ:stan reira.lg@aqq.eu

The Best of PBF
Paweł Neścior. Portfolio webmastera




Button



Nationality PBF

Bezpieczna strona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfy.pun.pl noclegi w Grzybowie www.domki-letniskowe.biz.pl demoris