Ogłoszenie

Witaj w pierwszym serwisie o PBF-ach www.pbfy.pun.pl

Chcesz się dowiedzieć co to PBF? Jak się go tworzy? Zajrzyj do naszego serwisu i dowiedz się. Znajdziesz tutaj artykuły z dziedziny skryptów/kodów, teorii PBF, recenzji gier, a także zapowiedzi nadchodzących produkcji.

Nowy serwis


Prace są w zasadzie zakończone! Zapraszamy na nową wersję serwisu:

PBF Guild

Partnerzy

Nasz serwis współpracuje z różnymi stronami, które wspomagają go na różnych polach. Chcesz zostać jednym z nich? Zgłoś się do administratora.

bestiarium.pl

#1 2010-12-06 21:15:22

 goras96

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 10
Punktów :   
Moja Gra: Football Cup
Używam hostingu: Aaf.pl
WWW

Football Cup

Tytuł: Football Cup
Adres: http://www.footballcup.aaf.pl/
Hosting: Aaf.pl
Prawdopodobna data otwarcia: 14 lutego
Gatunek: PBF
Typ: STaF

W tej grze stajesz się piłkarzem bądź managerem klubu i prowadzisz swój zespół ku zwycięstwu i chwale. Rozgrywka działa na zasadzie rzutu kostką, której ilość zależy od umiejętności piłkarza, które są dokładnie podane w odpowiednim dziale.
Wkrocz do świata futbolu i zostań gwiazdą w swoim mieście, kraju, na świecie! Rozwijaj swoje umiejętności poprzez trening i bierz udział w meczach o mistrzostwo. Strzelaj bramki, wykonuj genialne odbiory piłki i popisuj się robinsonadami. Znajdź w sobie ducha walki i przywołaj go, aby pomógł ci stworzyć historię, w której słowa pisane są złotym, piłkarskim drukiem. Zarabiaj pieniądze, podpisuj kontrakty i ciesz się grą. Kupuj lepszy sprzęt, baluj w restauracji wraz z drużyną po wygranym meczu i wiele więcej!
W tym PBFie wszystko będzie dopracowane na tyle, aby zdarzała się minimalna ilość błędów. Są do tego potrzebni jednak pilni i obowiązkowi ludzie, których już teraz zapraszamy na forum. Razem możemy zrobić dużo i jeszcze więcej, trzeba jednak chcieć i mieć wiarę, że się uda. Takie nastawienie charakteryzuje każdego prawdziwego zawodnika i sportowca, którym możesz stać się po kilku minutach. Nie krępuj się, zapraszamy!!!

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Opis będzie uzupełniany wraz z rozwojem forum

Ostatnio edytowany przez goras96 (2011-02-13 19:08:40)

Offline

 

#2 2010-12-07 16:19:11

 japol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 72
Punktów :   
Używam hostingu: forumpolish.com

Re: Football Cup

"W tej grze stajesz się piłkarzem bądź managerem klubu i prowadzisz swój zespół ku zwycięstwu i chwale"
jak wyobrażasz sobie "walki" na murawie? będziesz oceniał posty czy jak ?

i brakuje ci jednej grupy jest admin, mod, sędzia, menager, ale brakuje gracza ^^ jeszcze reporterzy powinni być, fanki ^^ mało rozbudowany ^^

edit:     Stadiony 
Wszystkie stadiony z ligi polskiej, na których rozgrywane są mecze.
pfu a gdzie ty je widzisz XD pomysł ma szanse sezonową.

Ostatnio edytowany przez japol (2010-12-07 16:20:53)


Podobają mi się te twoje piękne... długie... czarne... kręcone...
ZĘBY

Offline

 

#3 2010-12-08 18:10:32

 goras96

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 10
Punktów :   
Moja Gra: Football Cup
Używam hostingu: Aaf.pl
WWW

Re: Football Cup

Jest zasada rzuty kostką. Ilość rzutów liczy się na podstawie sumy głównych umiejętności zawodnika.
Co do stadionów, to gdy już jakiś gracz założy zespół, to wtedy zakłada się też stadion
I jakby co, to są osobne poradniki dla managera i sędziego, lecz widzą je jedynie osoby z tej grupy.
poza tym pracuję jeszcze nad wprowadzeniem opcji, że będziemy prowadzili własne życie, nie tylko gra w piłkę nożną, ale również spotkania z przyjaciółmi i takie coś...

Ostatnio edytowany przez goras96 (2010-12-08 18:14:36)

Offline

 

#4 2010-12-08 21:14:25

 japol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 72
Punktów :   
Używam hostingu: forumpolish.com

Re: Football Cup

pamiętaj jeśli robisz o piłce nożnej to ma to być dopieszczone ^^ i posty na tym forum będą jakości kapcia ^^ ale to moja opinia.


Podobają mi się te twoje piękne... długie... czarne... kręcone...
ZĘBY

Offline

 

#5 2011-02-10 19:56:10

 goras96

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 10
Punktów :   
Moja Gra: Football Cup
Używam hostingu: Aaf.pl
WWW

Re: Football Cup

Ale te kapcie mogą być z Nike, albo z Adidasa
Nie mogłem zdecydować jakiego zrobić PBF'a, dręczyło mnie tysiąc pomysłów, ale nareszcie zdecydowałem, że będzie to właśnie ten. Pomysł jest zupełnie inny od poprzedniego i właśnie zaczynam prace nad jego realizacją.

Offline

 

#6 2011-02-11 12:01:39

karpczonisko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 9
Punktów :   
Moja Gra: cupmanager.mojeforum.net

Re: Football Cup

Widzę zmiany na stronie. W czym będą symulowane mecze?

Offline

 

#7 2011-02-11 15:18:40

 goras96

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 10
Punktów :   
Moja Gra: Football Cup
Używam hostingu: Aaf.pl
WWW

Re: Football Cup

Tak rozmyślam nad Fifą 10

Ostatnio edytowany przez goras96 (2011-02-11 15:19:39)

Offline

 

#8 2011-02-12 14:32:27

Recenzent Szytob

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Football Cup

No tak jak dla mnie lepszym pomysłem byłby jakiś manager typu football manager czy FIFA manager, ponieważ tam naprawdę to losuje według umiejętności graczy a nie poziomu gry jak w fifie czy PES. Jednak nie wiem czy da się stworzyć w managerach graczy. Z FIFY to polecałbym raczej starsze wersje tam już takie bardziej losujące przez um.
Ciekawy pomysł widziałem wiele takich pbf na różnych hostingach, ale to zazwyczaj były klapy no zobaczymy jak ci pójdzie życzę powodzenia.
P.S. Polecałbym zamiast robić normalne Fora to SUB-FORA, bo twoje forum będzie się przewijało w nieskończoność jak tak będziesz dodawał każdy klub. Najlepiej podziel to na
Kategoria: Drużyny
Forum: Liga ….. …………….
Sub-Forum: Drużyna ……….

Offline

 

#9 2011-02-12 14:50:02

 goras96

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 10
Punktów :   
Moja Gra: Football Cup
Używam hostingu: Aaf.pl
WWW

Re: Football Cup

Nie za bardzo podoba mi się ten pomysł z Forami i Sub-Forami, więc zostanie tak jak jest Nie wiem dlaczego miałoby się przewijać w nieskończoność, bo teraz wszystko będzie się mieściło w zrobionych już forach itd.
Co do starszych wersji fify, to byłoby gorzej, bo chcę zrobić managera z aktualnymi składami, a w wypadku starszych wersji musiałbym się więcej napracować

Offline

 

#10 2011-02-12 15:22:53

 Arashi

Grafik

status arashi665@aqq.eu
25236346
Skąd: ta czekolada?
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 153
Punktów :   20 
Moja Gra: Shinobi Dezain
Używam hostingu: Pun.pl

Re: Football Cup

goras96, ty będziesz tam grać, czy użytkownicy? Bo z tego co pamiętam, to zdanie użytkowników powinno być brane wpierw pod uwagę, a nie swoje egoistyczne "widzimisię". Nie rozumiem w czym problem: Zakładasz forum, w opisie dodajesz linki do sub for wewnątrz i forum kilka razy krótsze, i wszyscy happy. Poco niepotrzebnie rozciągać forum, skoro większość osób nawet nie będzie wchodzić do wielu z tych działów?

Offline

 

#11 2011-02-14 19:20:18

 goras96

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 10
Punktów :   
Moja Gra: Football Cup
Używam hostingu: Aaf.pl
WWW

Re: Football Cup

http://i55.tinypic.com/4rfiis.png

Serdecznie zapraszam do rejestrowania się i rozgrywki!
http://www.footballcup.aaf.pl/index.php



+Zrobiłem tak, jak proponowaliście. Poza tym zmieniły się lekko zasady i myślę, że jest bardziej estetycznie i grywalnie

Offline

 
Kontakt Toplisty Wymiana Buttonami
Administrator - Elian
gg: 9597453


Moderator - Nelgor
gg: 2588077


Redaktor Naczelny PBF Station - Solarie
gg: 5800060

AQQ:stan reira.lg@aqq.eu

The Best of PBF
Paweł Neścior. Portfolio webmastera




Button



Nationality PBF

Bezpieczna strona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfy.pun.pl savo wynajem autobusów Piła busy Kiel