Ogłoszenie

Witaj w pierwszym serwisie o PBF-ach www.pbfy.pun.pl

Chcesz się dowiedzieć co to PBF? Jak się go tworzy? Zajrzyj do naszego serwisu i dowiedz się. Znajdziesz tutaj artykuły z dziedziny skryptów/kodów, teorii PBF, recenzji gier, a także zapowiedzi nadchodzących produkcji.

Nowy serwis


Prace są w zasadzie zakończone! Zapraszamy na nową wersję serwisu:

PBF Guild

Partnerzy

Nasz serwis współpracuje z różnymi stronami, które wspomagają go na różnych polach. Chcesz zostać jednym z nich? Zgłoś się do administratora.

bestiarium.pl

#31 2010-11-08 20:43:23

Lostplanetomaniak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Harry Potter PBF

Mangel napisał:

Dobrzy nie mogą zabijać - czy tylko ja czytałem wszystkie książki?

hę ? o_o'' a Zakon Feniksa, zabijali w imię dobra.

Offline

 

#32 2010-11-08 21:21:10

 Mangel

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 83
Punktów :   
WWW

Re: Harry Potter PBF

Prosze o przykład użycia zaklęcia Avada Kedavra przez kogoś z Zakonu. Z tego co pamiętam, a ewolucji dzięki problemów z pamięcią jeszcze chyba nie mam, Harry nie mógł użyć tego zaklęcia, bo do jego rzucenia potrzeba czystej chęci zabijania, nieusprawiedliwionej nawet słusznym bólem.


"Im lepiej wyedukowane społeczeństwo, tym mniej problemów natury egzystencjalnej, a więcej problemów natury psychicznej." - Michał Mangel Piaskowski
http://je.pl/vp41
http://i51.tinypic.com/2r595xj.png

Offline

 

#33 2010-11-08 22:25:13

 Sayori

Redaktor

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 89
Punktów :   
Używam hostingu: pun!

Re: Harry Potter PBF

Zgadza się, nikt z dobrych nie użył zakręcia Avada Kedavra, zabijał Hagrid (Insygnia Śmierci - kat) i Hary (zaklęciem protego) i jeszcze pare innych postaci, jednak w wiekszośi przypadków, próbowali się tylko bronić


http://www.pbfy.pun.pl/_fora/pbfy/gallery/2_1286456886.png

Offline

 

#34 2010-11-09 14:39:33

Asamoto

Redaktor

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 44
Punktów :   
Używam hostingu: www.pun.pl/www.ugu.pl

Re: Harry Potter PBF

Mangel ja właśnie mam taki plan. Można zabijać NPC. W moim poście chodził o odp. na post Sayori'ego bo on napisał, żeby zrobić dobrych i złych aby nimi gracze sterowali.


Moje GG: 19641101

Offline

 

#35 2010-11-09 17:18:32

Lostplanetomaniak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Harry Potter PBF

Mangel napisał:

Prosze o przykład użycia zaklęcia Avada Kedavra przez kogoś z Zakonu. Z tego co pamiętam, a ewolucji dzięki problemów z pamięcią jeszcze chyba nie mam, Harry nie mógł użyć tego zaklęcia, bo do jego rzucenia potrzeba czystej chęci zabijania, nieusprawiedliwionej nawet słusznym bólem.

Ahh ty tu mówisz o zaklęciach niewybaczalnych <brrrr>

Offline

 

#36 2011-01-27 12:19:35

 mostek09

Nowy użytkownik

16144916
Zarejestrowany: 2011-01-27
Posty: 1
Punktów :   
Moja Gra: Utajnone
Używam hostingu: mojeforum.net

Re: Harry Potter PBF

Do mnie to nie przemawia..


http://i450.photobucket.com/albums/qq229/JC1994Bel/v2.png

Offline

 

#37 2011-01-27 14:56:44

Deloran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 21
Punktów :   
Moja Gra: Brak
Używam hostingu: pun.pl

Re: Harry Potter PBF

mostek09 - jak już urządzasz pokazy górnictwa to chociaż pisz jakoś intelegentniej...

Offline

 

#38 2011-01-27 22:47:12

eohie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 17
Punktów :   
Moja Gra: New York Crimes
Używam hostingu: Płatnego

Re: Harry Potter PBF

A może główna oś fabuły będzie się kręciła wokół biseksualnych związków dyrektora szkoły?

Koleś jak sam nie potrafisz stworzyć fabuły (pierwotny pomysł był nawet dobry ale wymagał dopracowania) to forum:

a) Nigdy nie ruszy
b) Ruszy i upadnie
c) Stanie się piaskownicą dla NeoKidów

Walka dobra ze złem oklepana ale i tak zawsze jest na to popyt i nikt nie broni ci wprowadzić do świata trochę szarości Co do nie zabijania graczy... wprowadź możliwość posiadania kilku postaci i zrób świat do bólu realistycznym.... Przecież niezabijanie graczy jest standardem na każdym forum do tego "oklepanym".


Wasze pomysły:

- bunt Azkabanu
Było w książkach.... nuda....

-" Ja myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłaby możliwość zmiany frakcji w każdym momencie... Jak wiemy w HP źli przechodzili na dobrą stronę, a i dobrym zdarzało się na złą przejść..."
Jedna z nielicznych dobrych rad... ale dodaj trochę szarości... każdy patrzy na własny interes, a nie na nos pana Harrego

- "Przecież nie będą grać od początku, a nie usunę zaklęcia Avada Kedavra bo to wtedy straci sens".

Git zaczynasz myśleć btw. jak zauważyłeś chłopcy w maskach rzadko trafiali... może zez? Wszyscy z Avadą Kadavrą powinni mieć jakąś wadę wzroku, żeby kogoś przypadkiem nie zabili....... owned ^^

Wracając jeszcze do dark side i light side padawanie to popatrz na sukces pani od chłopca z błyskawicą i jeszcze raz przemyśl swój pomysł... Prowadzić sklep w PBF? Założyć w nim rodzinę? Ludzie wypie***ć z sieci i zacznijcie żyć ^^ -- Dlatego m.in. nie stworzyłem NYC ^^


Reasumując:

* Odpal ulubioną grę idź do znajomych i jeszcze raz pomyśl czy pbf jest dla ciebie
* Całkowita dowolność
* Dark + Grey + Light = Fuck Yea
* Odpal mózgownicę
* Pamiętaj, że jako admin będziesz się zarzynać, żeby forum chociaż kulało, więc jeśli chcesz tylko 'poszpanować' lub 'dowartościować się' rozważ tematykę gry PBF strategicznej opartej o arkusz kalkulacyjny gdzie od wielkiego dzwona sprawdzasz TF'y

A więc chłopie prześpij się z tym, namyśl i jak sam nic nie wymyślisz to znaczy, że ta tematyka/tworzenie pbf nie jest dla ciebie Btw. jak znajdziesz mi grywalne forum Naruto to postawię ci piwko i zrobię szablon na forum...

Ostatnio edytowany przez eohie (2011-01-27 22:56:15)


http://newyorkcrimes.2ap.pl/reklama.gif

Offline

 

#39 2011-01-28 06:34:34

Lostplanetomaniak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Harry Potter PBF

eohie patrz na posty wyżej - - to się nazywa górnictwo.

Offline

 

#40 2011-01-28 08:57:40

Deloran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 21
Punktów :   
Moja Gra: Brak
Używam hostingu: pun.pl

Re: Harry Potter PBF

@eohie patrz na post wyżej od mojego - to się nazywa niepotrzebna wiadomość. Lostplanetomaniak, patrz na daty

Offline

 

#41 2011-01-28 12:14:40

Lostplanetomaniak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Harry Potter PBF

Deloran ostatni post pochodzi odemnie ''2010-11-09 17:18:32''
Później użytkownik  mostek09 napisał tu wiadomość pomimo, że dyskusja już dawno została zakończona. ( zrobił to pewnie by se nabić licznik )
A ostatni post autora ''2010-11-08 14:42:42''.

Deloran napisał:

@eohie patrz na post wyżej od mojego - to się nazywa niepotrzebna wiadomość. Lostplanetomaniak, patrz na daty

Ja w przeciwieństwie do ciebie patrze.

Offline

 

#42 2011-01-28 12:55:47

Deloran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 21
Punktów :   
Moja Gra: Brak
Używam hostingu: pun.pl

Re: Harry Potter PBF

@Lostplanetomaniak
z Twego posta

Lostplanetomaniak napisał:

eohie patrz na posty wyżej - - to się nazywa górnictwo

wyraźnie widać że chodzi o POSTY a były dwa - górnik kolegi i mój post o górnictwie.
Teraz w poście mówisz że na myśli miałeś tylko użytkownika mostek09 - zastanów się co piszesz, prosze

Wnioskując z Twojego

Lostplanetomaniak napisał:

eohie patrz na posty wyżej - - to się nazywa górnictwo

wnioskuje że chodzilo też o mój post dlatego wyraźnie zaznaczyłem w kolejnym poście

Deloran napisał:

Lostplanetomaniak, patrz na daty

abyś spojrzał że nie górnikowalem po jakimś czasie od nowa

Dyskusja jest wyjaśniona - wprowadziłeś mnie błąd słowem "posty" w pierwszej wypowiedzi. Troche mnie to uraziło zwłaszcza iż tylko napomniałem kolege. Dyskusja uważam za zamkniętą i nie chce tu więcej spamować. Wiedz tylko że nie żywie żadnych urazów

Offline

 

#43 2011-01-28 14:51:57

Lostplanetomaniak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 87
Punktów :   

Re: Harry Potter PBF

Faktycznie mój błąd ;< sorry.

Offline

 
Kontakt Toplisty Wymiana Buttonami
Administrator - Elian
gg: 9597453


Moderator - Nelgor
gg: 2588077


Redaktor Naczelny PBF Station - Solarie
gg: 5800060

AQQ:stan reira.lg@aqq.eu

The Best of PBF
Paweł Neścior. Portfolio webmastera




Button



Nationality PBF

Bezpieczna strona

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfy.pun.pl noclegi w Grzybowie www.domki-letniskowe.biz.pl demoris